دفاع از تشیع

دفاع از مکتب تشیع و رسواسازی دشمنان اهل بیت تنها از کتب اهل سنت

دفاع از تشیع

دفاع از مکتب تشیع و رسواسازی دشمنان اهل بیت تنها از کتب اهل سنت

آخرین نظرات


دفاع جانانه عالم سنی از یزید ملعون و به شهادت رساندن امام حسین علیه السلام


ابن العربی مالکی: حسین با شمشیر جدش کشته شد چون موجب تفرقه بین مسلمانان شده بود!


ابن عربی مالکی لعنت الله علیه از بزرگان اهل خلاف می‌نویسد:


وما خرج إلیه أحد إلا بتأویل، ولا قاتلوه إلا بما سمعوا من جده المهیمن على الرسل، المخبر بفساد الحال، المحذر عن الدخول فی الفتن، وأقواله فی ذلک کثیرة منها: [ما روى مسلم عن زیاد بن علاقة، عن عرفجة بن شریح] قوله صلى الله علیه وسلم: أنها ستکون هنات وهنات فمن أراد أن یفرق أمر هذه الأمة وهی جمیع فاضربوه بالسیف کائنا من کان فما خرج الناس إلا بهذا وأمثاله.


هیچ کس برای جنگ با حسین خارج نشد مگر با تاویل و اجتهاد و با حسین نجنگیدند مگر به خاطر آن چه از جد بزرگوارش (پیامبر) شنیدند، کسی که خبردهنده‌ی از فسادها و بازدارنده‌ی از ورود در فتنه‌ها بود و اقوال او در این زمینه بسیار است. از آن جمله است آنچه مسلم از زیاد بن علاقة از عرفجه بن شریح نقل کرده است که پیامبر فرمود که هر کس اراده کند که امور این جماعت (امت اسلامی) را دچار تفرقه کند در حالی که امت متحد و متفق هستند، او را با شمشیر بزنید هر کس که می‌خواهد باشد و مردم بر حسین خروج نکردند مگر با این قول و امثال آن.


العواصم من القواصم، تالیف ابن العربی المالکی، صفحه ۳۳۸، طبعة مکتبة دار التراثملاحظه فرمودید که چگونه این ناصبی ملعون خبیث می‌کوشد به یزید بن معاویه وجهه‌ی مشروع داده و می‌کوشد تا امام حسین علیه السلام را خطاکار جلوه دهد.


ابن العربی مالکی معتقد است که امام حسین علیه السلام با خروجش بر یزید باعث تفرقه‌ی امت اسلامی شد و مردم و لشکریان یزید بر اساس اقوال پیامبر و با اجتهاد و تاویلشان در مقابل امام حسین علیه السلام ایستادند و مانع تفرقه‌ی امت شدند!!! و از این جاست که کلام معروف "حسین با شمشیر جدش کشته شد" بیرون آمد و ابن العربی نیز می گوید که مردم بر اساس آن چه از رسول الله (صلی الله علیه و آله) شنیده بودند او را کشتند!!!


چه خوب مرحوم سید عز الدین زنجانی رحمت الله علیه پاسخ این خبیث ملعون را داده است:


خدا دهانت را بشکند، و بر دهان تو و هر منحرف معاند دیگر خاک باد! به کدامین دلیل یزید بوزینه باز ولی امر مسلمین و جانشین خدا روی زمین شد؟! آیا با کشتن سید شباب اهل جنت؟! یا مباح کردن ناموس مهاجرین و انصار مدینه؟! یا با به آتش کشیدن کعبه؟!

نظرات (۲)

لعنت خدا بر یزید و مدافعینش
خدا لعنتش کنه
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی