دفاع از تشیع

دفاع از مکتب تشیع و رسواسازی دشمنان اهل بیت تنها از کتب اهل سنت

دفاع از تشیع

دفاع از مکتب تشیع و رسواسازی دشمنان اهل بیت تنها از کتب اهل سنت

آخرین نظرات

۱۱ مطلب در آبان ۱۳۹۷ ثبت شده است


حرام دانستن ورزش فوتبال توسط وهابیت !!!


ذیاب الغامدی از وهابیون مشهور می‌نویسد:


بل لا أشک طرفة عین أنَّ کرة القدم لهی أشد حرمة وضرراً من الخمر والمیسر والقمار الذی أجمع أهل العلم على تحریمها.


من در یک چشم به هم زدنی شک ندارم که حرمت و ضرر فوتبال از شراب و قماری که همه اهل علم بر حرمت آن اجماع دارند، بیشتر است.


حقیقة کرة القدم، تألیف ذیاب الغامدی، صفحه ۴۴۱حرفی باقی نمی‌ماند ...

  • خادم المهدی


اعتراف عالم بزرگ اهل سنت عمری به منبع فیض بودن دوازده امام شیعه


احمد فاروقی سرهندی از علمای بزرگ اهل سنت عمری که نزد آنان به امام ربانی و مجدد الف ثانی مشهور است در مکتوبات خود می‌نویسد:


پیشوای واصلان این راه و سرگروه این‌ها و منبع فیض این بزرگواران، «حضرت علی مرتضی» است - كرم الله تعالى وجهه الكريم - و این منصب عظیم الشأن به ایشان تعلق دارد. در این مقام گویا هر دو قدم مبارک آن سرور - عليه و على اله الصلاة و السلام - بر فرق مبارک اوست - کرم الله تعالى وجهه - «حضرت فاطمه» و «حضرات حسين» - رضى الله تعالى عنهم - در این مقام با ایشان شریک‌اند. انگارم که «حضرت امیر» - رضی الله عنه - قبل از نشأة عنصری این گونه‌اند. و هر که را فیض و هدایت از این راه می‌رسید، به توسط ایشان می‌رسید، چه ایشان نزد نقطه منتهای این راه‌اند و مرکز این مقام به ایشان تعلق دارد. و چون دوره «حضرت امیر» تمام شد، این منصب عظیم القدر به «حضرات حسنین» ترتیبا مفوض و مسلم گشت و بعد از ایشان، همان منصب به هر یکی از ائمه اثنا عشر (دوازده امام شیعه علیهم السلام) على الترتيب و التفصيل قرار گرفت. و در اعصار این بزرگواران و همچنین بعد از ارتحال ایشان، هر که را فیض و هدایت می‌رسید، به توسط این بزرگواران بوده و به حيلولت ایشانان. هر چند اقطاب و نجبای وقت بوده باشند. و ملاذ و ملجأ همه ایشان بوده‌اند.


گزیده مکتوبات ربانی، تألیف احمد سرهندی، صفحه ۵۷۴جایگاه احمد سرهندی نزد اهل سنت عمری:


محمد عمر سربازی عالم بزرگ اهل سنت عمری در مورد او می‌نویسد:


خواجه مجدد الف ثانی مقامی والا داشت و فیوضاتش از فیوضات شیخ عبد القادر گیلانی هم بیشتر بود. مکتوبات امام ربانی اثری بسیار ارزشمند است.


مجالس قطب الارشاد، تألیف محمد عمر سربازی، جلد ۱، صفحه ۷۷-۷۸همچنین ولی الله دهلوی در مورد او می‌گوید:


لا بحبه الا مؤمن تقی و لا یبغضه الا منافق شقی = با ایشان محبت نمی‌کند کسی مگر مومن پرهیزگار و بغض نمی‌کند با ایشان مگر منافق شقی !!! (نعوذ بالله مقام امیر المومنین علیه السلام و حدیث معروف نبوی در شأن حضرت علی علیه السلام را به او داده 🔥)


زندگی مجدد الف ثانی، تألیف محمد ثانی ندوی، ترجمه فارسی بسم الله خوگانی، صفحه ۲۰-۲۱پی نوشت: با توجه به این اعترافات صریح مبنی بر منبع فیض بودن و پیشوای واصلان بودن دوارده امام، یکی از منابع فیض و پیشوای واصلان، بقیة الله اعظم حضرت حجت بن حسن عسکری علیهما السلام می‌باشد.

  • خادم المهدی


امام مهدی عجل الله فرجه خلیفه عدل گستر خداوند (به روایت اهل سنت عمری)


ابی داود سجستانی از علمای بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده است:


٤٢٨٥- حدَّثنا سهلُ بنُ تمام بنِ بَزِيع، حدَّثنا عِمرانُ القطَانُ، عن قتادةَ، عن أبي نَضرَةَ عن أبي سعيدٍ الخدريِّ، قال: قال رسولُ الله - صلَّى الله عليه وسلم -: المهديُّ منِّي أجْلَى الجَبهَةِ، أَقنَى الأنفِ، يملأُ الأرضَ قِسطْاً وعَدلاً، كما مُلِئَت جَوْراً وظُلماً، يملِكُ سبعَ سنين.


رسول خدا (صلی الله علیه و آله) فرمودند: مهدی از نسل من است، پیشانیش فراخ و نورانی و بینیش باریک و قلمی است. اوست که زمین را از عدل و داد پر می‌سازد؛ چنانکه از ظلم و جور پر شده باشد.


البانی وهابی تصریح می‌کند که سند روایت حسن (نیکو) است.


سنن ابی داود، صفحه ۴۶۷، حدیث ۴۲۸۵، چاپ بیت الافکار الدولیة


  • خادم المهدی


هجوم به خانه وحی به اعتراف نویسنده بزرگ عرب


عایشه بنت شاطی نویسنده مشهور اهل سنت عمری مصر می‌نویسد:


حدث هذا بمرأى من الصبية أو مسمع ، وما أحسبها نسيت مع الأيام، مشهداً أليماً طالعته في صباها حينذاك، يوم حاول عمر بن الخطاب، أن يقتحم بيت الزهراء، كي يحمل علياً على البيعة لأبي بكر، خشية تفرق الكلمة وتمزق الشمل، فلا سمعت فاطمة أصوات القوم تقترب نادت بأعلى صوتها: يا أبت رسول الله، ماذا لقينا بعدك من ابن الخطاب، و ابن أبي قحافة؟


گمان نمی‌کنم که گذشت ایام آن منظره دردناکی را که زینب (علیها السلام) در دوران کودکی با آن مواجه گردید از یاد برده باشد. روزی که عمر بن خطاب قاهرانه وارد خانه زهرا (علیها السلام) شد، تا علی (علیه السلام) را برای بیعت با ابو بکر همراه خود ببرد، زیرا می‌ترسید که با امتناع او از بیعت، اختلاف کلمه و تفرقه بین مسلمانان (عمر هم وحدتی بوده!!!) ایجاد شود. هنگامی که فاطمه (علیها السلام) نزدیک شدن همهمه مردم را شنید، با صدای بلندی فریاد بر آورد: ای پدر، ای رسول خدا، بعد از تو از پسر خطاب و پسر ابی قحافه، چه‌ها دیدیم ...


السیدة زینب بطلة کربلاء، تالیف عایشه بنت شاطی، صفحه ۳۵-۳۶ملاحظه می‌کنید این نویسنده مشهور عمری مذهب ضمن اعتراف به هجوم عمر بن خطاب، در توجیه آن به اهل بیت علیهم السلام تهمت تفرقه‌اندازی می‌زند، مترجم کتاب در پاسخ می‌نویسد:


اختلاف کلمه و پراکندگی بین مسلمین، وقتی شروع شد که بر خلاف نص صریح قرآن و وصیت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله عمل شد، که هنوز هم اثرات سوء جبران ناپذیر آن در جوامع اسلامی دیده می‌شود.


زینب بانوی قهرمان کربلا، تألیف زینب بنت شاطی، ترجمه حبیب الله چایچیان و مهدی آیت الله زاده نایینی، صفحه ۳۶


  • خادم المهدی


جبرئیل خادم امام رضا علیه السلام


ذهبی از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:


وقتی از ابو نواس شاعر برجسته عرب می‌پرسند: تو راجع به همه چیز شعر سرودی، چرا راجع به علی بن موسی الرضا (علیهما السلام) شعر نمی‌گویی؟ می‌گوید:


فعلام ترکت مدح ابن موسي

و الخصال الّتي تجمّعن فیه

قلت: لا أستطیع مدح إمام

کان جبریلُ خادماً لأبیه


«من دیدم راجع به همه چیز شعر سرودم ولی حرفی درخور شأن والای علی بن موسی الرضا (علیهما السلام) ندارم و بیان من در باره او جسارت در محضر اوست، چرا که جبرئیل خادم و دربان خانه پدر او می‌باشد».


تاریخ الاسلام، تألیف ذهبی، جلد ۱۴، صفحه ۲۷۱، چاپ دار الکتاب العربی


  • خادم المهدی